Gabinet Psychoterapii - Anna Grecka

Psychoterapeuta
Psycholog

Anna Grecka, dobry psychoterapeuta i psycholog z Krakowa

Jestem psychoterapeutą i psychologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i American Psychological Association, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, na Oddziale Dziennym Nerwic Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego CM UJ w Krakowie, gdzie prowadziłam terapię grupową i indywidualną. Odbyłam własny trening psychoterapeutyczny. Aktualnie prowadzę psychoterapię indywidualną w Ośrodku Psychoterapii DDA - NZOZ KCTU oraz w gabinecie prywatnym.

Pracuję pod superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz superwizorów Personality Disorders Institute of the Weill Cornell Medical College w Nowym Jorku, specjalizującym się w leczeniu zaburzeń osobowości z wykorzystaniem psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP).

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję również w języku francuskim.
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ dobry psychoterapeuta kraków dobry psycholog kraków